Gevezesessizlik
oooo Kimler Gelmiş Efendim. Siz Gelmeseydiniz Biz Gelecektik!! gülümse
Gevezesessizlik
oooo Kimler Gelmiş Efendim. Siz Gelmeseydiniz Biz Gelecektik!! gülümse
Gevezesessizlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gevezesessizlik

Yaşama Dair Her Şey Birlikte Hep Beraber

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen

2 posters
YazarMesaj
güler
Süper Moderatör
Süper Moderatör
güler

Kadın
Ülke : Türkiye
Burcu : terazi
Hangi Takımlısınız : Galatasaray

Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen Empty
MesajKonu: Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen   Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen Empty24th Mayıs 2009, 19:57

Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen 2ededfee1b3d7c55936ea2c22559ec70

Günümüzde ortaya çıkan geçmişe ait kemikler… Söylenmemiş, çarpık, uğursuz gölgelerin dolaştığı uzak bir zaman diliminde yaşanan çözülmemiş sırlar… Cesur, kanlı ve zekice…Boston…1830…

Boston Tıp Okulu'nda okuyan yetenekli ama yoksul öğrenci Norris Marshall eğitimini karşılamak için o bölgenin 'mezar soyucuları' arasına katılır… Yine de bu korkunç ticaret, üniversite hastanesinin bahçesinde delik deşik edilerek öldürülen bir hemşirenin şok eden cinayeti karşısında önemsizdir
Günümüz…

Julia Hamill, Massachusetts'in kırsal kesimlerinde yer alan yeni evinin bahçesinde dehşet verici bir şey keşfetti: kayalık arazinin içine gömülmüş bir kafatası… –Adli tabip Maura Isles'ın görüşüne göre, üzerinde cinayetin belirgin izlerini taşımakta. Bu isimsiz kadının kim olduğu ve başına ne geldiğiysese geçmişe ait bilgilerde saklı.

tess gerritsen cerrah ,çırak romanlarından sonra yine bir polisiye romanıyla karşımıza çıkıyorrrr
http://gevezesessizlik.the-talk.net
güler
Süper Moderatör
Süper Moderatör
güler

Kadın
Ülke : Türkiye
Burcu : terazi
Hangi Takımlısınız : Galatasaray

MesajKonu: Geri: Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen   Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen Empty16th Haziran 2009, 11:02

ben elimden bırakmadan okudum bitirdim .güzel kitaptı gercekten.beni encok zorlayan cok karakter olmasıydı.geçmişle gelecek nasıl baglanabilir,bu bunun dedesisimi ninesimi cıkacak derken geriye dönüp dönüp karakterler arasında soyadı benzerliğini kontrol ettim cok kareakter olmasıda zorlastırıyor tabiki

Spoiler:
http://gevezesessizlik.the-talk.net
AsoNe
Forum Gezgini
Forum Gezgini
AsoNe

Erkek
Ülke : türkiye
Burcu : Başak
Hangi Takımlısınız : BeŞikteş

MesajKonu: Geri: Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen   Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen Empty16th Haziran 2009, 11:23

Yavs Kitap güzele benziyo ama Lanet olsunki Ben kitap Pek Okumuyom :d

Kemik Bahçesi- Tess Gerritsen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cerrah-Tess Gerritsen